logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

Volkswagen ide v šľapajách Range Roveru, T-Roc bude kabriolet

Volkswagen prekvapil a ukázal novú verziu stredného crossoveru T-Roc. Je ním dvojdverový kabriolet. Táto kategória nie je novinkou, kedysi s ňou prišiel napríklad Nissan Murano, ktorý zlyhal a nedávno tradíciu kabrio-SUV obnovil Range Rover Evoque. Ten sa tiež podľa informácií nedočká druhej generácie.

Súvisiace články

Audi ukázalo lacnejší e-tron 50 quattro

Bude mať menej výkonu a menšiu batériu 2

Top články

Japonský McDonald's sa pošmykol na letnej romantike. Výsledok? Lascívne obrázky

Poháre na ľadovú triesť v nesprávnom uhle poskytnú výhľad nevhodný pre maloletých

Nie je to prvoaprílový žart, automobilka naozaj bude kabrio T-Roc vyrábať. Predstaví ho verejnosti na autosalóne vo Frankfurte o necelý mesiac. Otvorenie a zatvorenie strechy špeciálnemu SUV trvá deväť sekúnd v rýchlosti až do 40 kilometrov za hodinu.

T-Roc dostal plátenú strechu, ktorá pripomína systém, s ktorým prišiel ostatný Golf kabriolet. Na rozdiel od päťdverového SUV nebude mať kabriolet T-Roc možnosť pohonu všetkých kolies. Bude mať pohon výhradne prednej nápravy.

Štandardom bude šesťstupňová prevodovka a za príplatok sedemstupňové DSG, ale pre výkonnejší motor. Pod kapotou bude buď litrový trojvalec s výkonom 85 kW (115 k), alebo 1,5-litrový štvorvalec, tiež prepĺňaný, ale s výkonom až 110 kW (150 k).

Volkswagen T-Roc Cabriolet - interiér prináša farbu do vnútraZdroj: Volkswagen

Na výber je štandardný výzor, ale aj verzia R-Line so športovejšími tvarmi. Kvôli tomuto Volkswagen skončil s Eosom a Golfom kabrio, aby mohol pripraviť T-Roc s otvorenou strechou s terénnejším vzhľadom a následne ten vzhľad znova spraviť športovým balíkom R-Line.

Model sa v ponuke objaví v roku 2020, konkrétne na jar, aby zákazníci stihli letnú sezónu bez strechy.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - bednička s pitím do kufra vlezieZdroj: Volkswagen

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO