Slovakia

Zaskočený a dojatý Matovič: Neznáme ženy mu darovali RUŽE a pekárka maxi VETERNÍK! FOTO

Ilustračný obrázok k článku Zaskočený a dojatý Matovič: Neznáme ženy mu darovali RUŽE a pekárka maxi VETERNÍK! FOTO

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Plno kvetov a sladké maškrty! Týmito darmi sa pochválil dnešný oslávenec Igor Matovič na sociálnej sieti. Pri ružiach si sypal popol na hlavu!

11. máj 2021 han Politika
11. máj 2021 han Politika

Plno kvetov a sladké maškrty! Týmito darmi sa pochválil dnešný oslávenec Igor Matovič na sociálnej sieti. Pri ružiach si sypal popol na hlavu!

Ilustračný obrázok k článku Zaskočený a dojatý Matovič: Neznáme ženy mu darovali RUŽE a pekárka maxi VETERNÍK! FOTO

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Matovič má narodeniny

Bývalý premiér Igor Matovič bol dnes oslávencom. Minister financií sa dožil 48. narodenín, ktoré mu spestrili fanúšičky.

Ako sme vás počas dňa informovali, trnavský rodák dostal už včera predčasný dar v podobe vakcíny Sputnik V. „Po výborných výsledkoch testov v certifikovanom OMCL laboratóriu v Maďarsku, sa schyľuje v najbližších dňoch k začiatku očkovania Sputnikom V aj na Slovensku,“ napísal Matovič v statuse.

Ďalšie darčeky

Matovič, ktorý rád zverejňuje svoje pocity na sociálnu sieť, upozornil na svoje narodeniny príspevkom až podvečer. „Moja hanba! Nikdy som Pavlínke nekúpil takúto obrovskú kopu ruží, ale dnes som ich dostal rovno dve! Od úplne obyčajných a neznámych žien, ktoré ma čakali pri výťahu pri východe z ministerstva,“ zvestuje líder OĽANO na Facebooku.

Matovič sa po obdržaní netradičného daru pre muža, vynašiel. „Jednu sme po ružičke podelili krajším polovičkám na ministerstve financií a druhých 111 ruží putuje mojim láskam domácim! A vám žienky dobrodinky, veľké ďakujem,“ dodal minister.

Aj toto vás môže zaujať:

Ale to ešte nebolo všetko. Ďalšie dve prekvapenia ešte na šéfa rezortu financií čakali. Ako inak, aj s tým sa pochválil na Facebooku.

Maxi zákusok

Na niekdajšieho víťaza volieb a bývalého premiéra si spomenuli aj pekári. „Maxi veterník priamo od pani pekárky. Tomuto sa v praxi hovorí: príliš veľa dobra, a legislatívne: prikrmovanie,“ napísal Matovič v statuse, pridal fotku a dodal, že veterník skončil v poslaneckom klube OĽANO. Vraj chutil výborne.

Aby nebol Trnavčan málo aktívny na sociálnej sieti, priznal ešte jedno prekvapenie. „Dnes to bolo veľmi sladké a romantické. Úplne iný svet,“ podelil sa Matovič o pocity s ľuďmi na Facebooku.

Na záver si neodpustil aj trochu jeho „filozofie“: „Svet obyčajných dobrých ľudí. Tak veľmi iný od sveta zvrátených hodnôt, plného nenávisti, falošnosti, manipulácií a lží, ktorý nám majitelia pravdy chcú nastaviť ako novú normu.“

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Udalosti na Slovensku

Moja hanba ... nikdy som Pavlínke nekúpil takúto obrovskú kopu ruží ... ale dnes som ich dostal rovno dve od úplne...

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 11, 2021

MAXIveterník priamo od pani pekárky. Tomuto sa v praxi hovorí “príliš veľa dobra” ... a legislatívne “prikrmovanie” 🙃 DÍK MOC ... skončil na našom poslaneckom klube a výborne chutil🥰

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 11, 2021

Dnes to bolo veľmi sladké a romantické ... úplne iný svet. Svet obyčajných dobrých ľudí. Tak veľmi iný od sveta...

Posted by Igor Matovic on Tuesday, May 11, 2021
Prekvapenia pre Matoviča

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie zo Slovenska

Football news:

Scotland coach Clarke: There were a lot of good moments during the group stage, but no points scored
England are the most boring group winners in history. Two goals were enough! And at the World Cup, the Italians once became the first even with one
Dalic - to the fans after reaching the Euro playoffs: You are our strength, and we will be your pride
Modric became the youngest and oldest goalscorer in Croatia at the Euro
Czech Republic coach Shilgava: We came out of the group and fought with England for the first place. We got what we wanted
Gareth Southgate: England wanted to win the group and continue to play at Wembley-and it succeeded
Luka Modric: When Croatia plays like this, we are dangerous for everyone