Albania

7:0 pas pjesës së parë, rezultat jo i zakontë në Angli

7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City.

Ndeshja i takon kategorisë së dytë të Anglisë. Kai Naismith shënoi që në minutën e dytë për 1:0. Deri në fund të pjesës së parë u shënuan edhe gjashtë gola tjerë.

Rezultati është vlerësuar i jashtëzakonshëm nga të gjitha mediat e mëdha angleze. Wigani është në mes të tabelës kurse Hulli në fund të saj.

Football news:

Milan is Interested in Torreira. Arsenal are ready to sell the midfielder
Lineker on bale: People have no idea what's really going on with one of the best players of our time
Lionel Messi: Aduriz will be missed by everyone in La Liga. He's a Bombardier
Shakespeare became an assistant coach at Aston Villa
In England, the stadium can be closed to spectators for racism. Players will be disqualified for 6-12 matches for discrimination
Hans-Dieter flick: I will Understand if Tiago wants to play in the Premier League
Kike Of Setian: I didn't think that the match with Napoli could be my last in charge of Barca