Albania

“A është Genta shtatzënë?”, Big Mama vjen me përgjigje epike!

Këngëtarja Big Mama e cila këto ditë po qëndron në Stamboll të Turqisë është takuar atje me këngëtaren Genta Ismajli dhe partnerin e saj, Huseyin Usta.

“Çaj kejfi me loçkat”, ka shkruar Big Mama krahas fotografisë me çiftin.

Ndjekësit në rrjetet sociale e kanë pyetur Big Mamën nëse Genta është shtatzënë, siç edhe po flitet kohëve të fundit, mirëpo ende nuk ka pasur ndonjë kofirmim nga këngëtarja e cila po shijon lidhjen me partnerin e saj turk.

Një përgjigje epike erdhi nga Big Mama, e cila ia ktheu ndjekësit kështu “nuk jam gjinekolog”.

Football news:

Al-Sadd Xavi has not lost 34 matches in the Qatar League - this is a club record. The league record is 41 games
Nagelsmann about Hernandez: He is in a good mood, there is no feeling that he is worried about prison
Tuchel on the victory over Southampton: A tense match. I liked Chelsea's energy
Pioli pro 1-0 with Torino: Milan controlled the game. Torino created chances only by going all-in
Arteta pro 2:0 with Leeds: We created a lot of chances, played better and stronger
Giroud after Torino's winning goal: Milan played well. Not everything is perfect, but the main thing is the victory
Chelsea won the third penalty shootout in a row. In all of them there was a cap on the gate