Albania

Aksident masiv në Fushë-Prezë, plagosen 6 persona

Një aksident ka ndodhur në Fushë-Prezë në ku janë plagosur 6 persona.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete.

Të 6 të plagosurit janë dërguar për mjekim në spital.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Urës së Gjolës.

Njoftimi paraprak i Policisë

Rreth orës 18:20, në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës, janë përfshirë në aksident 3 mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 6 persona me inicale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z., të cilët janë dërguar në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Football news:

Some players of the Real Madrid Foundation believe that a change of coach will benefit the team (COPE)
Kane on BLM: We have to get down on one knee. Education is the main thing we can do
Rennes - French Krasnodar. The owner (8 times richer than Galitsky) invested in his hometown and after a transfer failure created a successful Academy
The DFB wants Klopp to be Germany's coach at Euro 2024. Lev will stay at the world Cup if he reaches the semi-finals of Euro 2020
Alaba wants to earn 15 million euros a year. Juventus, PSG and Chelsea are Interested in him
Bayern want to sign Midfielders Gladbach Neuhaus and Zakaria next season
Kane missed Tottenham's training session. His participation in the game with Arsenal is possible