Albania

Atdheu sulmon konkurrentët e “Për’puthen”: I mora këlyshë, i rrita, tash janë bo qen

Rikthimi i Atdheut në emisionin “Për’puthen” nuk u prit mirë nga të gjithë konkurrentët. Një prej tyre, është Blerimi, i cili pas takimit të Atdheut me Antonelën u shpreh se të dy këta konkurrentë janë  aktorë të zotë, duke treguar se nuk beson tek ndjenjat e tyre.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun, ku e akuzoi se po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën

Ndërkohë, Atdheu ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ka thumbuar të gjithë konkurrentët të cilët i dolën kundër.

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim, pa u zgjatur më tepër dhe pa përmendur emra konkretë.

Football news:

Guardiola on Man City before the Champions League final: I didn't talk about Chelsea for a second. We're thinking of Brighton
Cristiano Ronaldo: Someone can have one or two great seasons. The really strong ones are the ones who are good year after year
Real Madrid is the most expensive football brand in the world. Barcelona-second, Manchester United-third (Brand Finance)
Draxler has extended his contract with PSG until 2024
Tottenham value Kane at 150 million pounds and do not want to let him go to the Premier League club
Real Madrid are unlikely to extend their contract with Ramos if Varane stays at the club
The Government of the Russian Federation has allocated more than 1 billion rubles for the preparation and holding of International competitions