Albania

Bale rikthehet në shtëpi

Bale rikthehet në shtëpi, Totenhemi prezanton edhe lojtarin tjetër të ardhur nga Real Madridi.

Totenhem ka prezantuar sot, Serxhio Reguilon dhe Gareth Bale. Si mbrojtësi ashtu edhe sulmuesi kanë ardhur nga Real Madridi.

Reguilon ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me Totenhemin.

Mbrojtësi u largua nga Real Madridit për shkak se në pozicionin e tij nuk kishte vend, pasi Mendi dhe Marselo janë zgjedhjet e para të trajnerit Zidan. Ndërkohë që për Bejlin është një rikthim në shtëpi, pasi ka luajtur më parë për Totenhemin.

Football news:

Capello on the debut of the Beginning: Fantastic goal. I spoke with Gasperini, he is happy
A Spanish journalist compared Fati to a black salesman running away from the police. Barcelona sues (despite the apology)
We play with major soccer bandits, and I get a yellow for it? Mueller - referee of the match with Atletico
Samuel eto'o: Guardiola is great. He didn't go out just for Messi
Amazing time Loko: boldly came out from under pressure, were reliable from behind and attacked beautifully through Miranchuk
Semin on the goal the Beginning: Great debut. He will establish himself at the heart of Atalanta, I have no doubt
Paulo dybala: I always admired Federer, I try not to miss his matches