Albania

Dafina Zeqiri ka një lutje urgjente për fansat e saj

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim.

Ditë më parë, këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, njoftoi se albumi i saj i ri i titulluar “Dafinë Moj” do të lansohet më 1 tetor.

Ajo theksoi se këto projekte do të jenë të disponueshme në të gjitha platformat muzikore.

Madje, të gjitha të hollat që do të mblidhen nga shitja fizike e albumit shkojnë për fëmijët me autizëm.

Megjithatë, pak ditë para lansimit të plotë ky album ka qarkulluar në internet pa lejen e artistes.

Kjo ka bërë që të ketë një reagim nga 32-vjeçarja që shton se mos t’i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin e saj.

“Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim. Dhe publikimin në YouTube që kam punuar gjatë në të. Link-un e keni në biografi ku 100 për qind shkon për fëmijët me autizëm”.

“Ne do e publikojmë albumin në të gjitha platformat digjitale më 1 tetor”, ka qenë sqarimi i Zeqirit.

Në album nuk mungojnë edhe bashkëpunimet me emra të njohur si me: Tunën, Butën, Elinel, Lumi B etj.

Football news:

PSG have three strong-willed victories in this Ligue 1 - over Angers, Lyon and Troyes
Camp Nou lacks care. Under Rosel, the stadium was polluted by pigeons, under Bartomeu there were 127 construction defects
Joan Laporta: My worst moment at Barca was the departure of Messi. The best is a loan of 595 million euros
Nuno on Kane's performance: He is much more than just goals. Harry is one of the best
Mbappe has 2 goals and 4 assists in the last 5 matches for PSG and the French national team
Owner of Steaua: I keep my distance from the vaccinated, I sit down at 2 meters. You'll see what happens in a year or two
Ex-owner of Newcastle Hall about the Saudis: How dare 6 top clubs criticize us when they were going to the Super League?