Albania

Dafina Zeqiri po bëhet nënë?

Dafina Zeqiri është shtatzënë?

Këngëtarja u ka bërë mendjen lëmsh ndjekësve përmes një postimi së fundi.

Dafina Zeqiri cilësohet si njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare e cila është aktive në muzikë tash e 10 vite, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale ku edhe ndan imazhe nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Ajo dhe Dj Geek tash e disa muaj janë në lidhje përsëri dhe janë tejet të lumtur në krahët e njëri tjetrit. Ndërsa së fundi Dafina u ka bërë lëmsh kokën fansave të saj me postimin e saj në Instastory.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shihej në prani të partnerit të saj teksa tregoi barkun e ‘fryrë’.

Ajo përmes figurave theksoi se barku i fryrë mund të jetë një bebe apo ushqimi i ka fryrë barkun. Këngëtarja nuk ka dhënë detaje të mëtutjeshme, por presim për ndonjë lajm së shpejti.

Football news:

Van Dijk on the 1st match after injury: 285 days ago, my return began. The work continues
Director of Sassuolo: Locatelli wants to go to Juventus, but Torino need to negotiate with us
Pochettino did not think about leaving for Real Madrid or Tottenham: There was always clarity in relations with PSG
Diving into the Russian Cup: the Orthodox club from Domodedovo, Krasava and Kairat is one step away from the match with the RPL team
Man City will sell midfielder Ilic to Verona for 7.5 million euros. He spent a year on loan there
Roma and Genoa agreed on the lease of Shomurodov with a mandatory purchase for 17.5+2.5 million euros. The contract will be signed on Monday
Van Dijk played for Liverpool for the first time in 9 months