Albania

Do të befasoheni se sa shumë paska ndryshuar Adelina Thaçi

Ndoshta nuk ju është dukur, por Adelina Thaçi paska ndryshuar shumë.

Adelina Thaçi, njëra ndër këngëtaret më të veçanta në tregun muzikor tashmë ka disa vite që është shkëputur nga skenat muzikore dhe prodhimtaria e këngëve e videoklipeve.

Është mëse e dukshme që Adelina i përkushtohet shumë familjes, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi, këngëtaren e ka kapur nostalgjia dhe ka vendosur që të kthehet në kohë, duke postuar një foto të para disa viteve.

Siç mund ta shihni, Adelinës as atëherë nuk i ka munguar stili.

Football news:

The more the fly spins in the web, the more entangled it becomes. Here is how Belarusian officials and coaches persuaded the athlete to go home
Ronaldinho on Messi's victory at the Copa America: This is the only thing that he lacked. I am very happy for him
Mikel Arteta: Jaka stays. He is a key Arsenal player
Parti injured his ankle in a friendly game with Chelsea. Arsenal midfielder will be examined tomorrow
Umtiti agrees to leave Barca, but only to a club from the Champions League or claiming the title
Sassuolo is ready to give Locatelli to Juve on loan for 5 million euros with an obligation to buy out at least 30 million
Sofia Pozdnyakova: It's more fun with the audience, the excitement wakes up. But we do not have such a popular sport as football or figure skating. We are used to it