Albania

Do të bëhet baba për herë të parë, reperi shqiptar konfirmon lajmin

Këngëtari kosovar Arian Agushi i cili njihet me emrin Gold Ag vetëm pak kohë më parë kurorëzoi dashurinë në martesë me Ermira Shkodrën.

Së fundmi reperi i njohur konfirmoi se do të bëhet baba për herë të parë. Ai dhe partnerja, Ermira Shkodra janë në pritje të një fëmije, gjininë e të cilit çifti nuk ka preferuar ta zbulojë.

Lajmi qarkulloi në media disa javë më parë, ndërsa së fundmi Gold Ag e ka konfirmuar gjatë një interviste për Prive. Ai është shprehur se nuk dëshiron ta zbulojë gjininë derisa bebi të lindë shëndoshë e mirë. Fëmija pritet të vijë në jetë pas 2 muajsh.

Football news:

Capello on the debut of the Beginning: Fantastic goal. I spoke with Gasperini, he is happy
A Spanish journalist compared Fati to a black salesman running away from the police. Barcelona sues (despite the apology)
We play with major soccer bandits, and I get a yellow for it? Mueller - referee of the match with Atletico
Samuel eto'o: Guardiola is great. He didn't go out just for Messi
Amazing time Loko: boldly came out from under pressure, were reliable from behind and attacked beautifully through Miranchuk
Semin on the goal the Beginning: Great debut. He will establish himself at the heart of Atalanta, I have no doubt
Paulo dybala: I always admired Federer, I try not to miss his matches