Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot feston një ditë të veçantë.

Përmes një postimi në Insta story, ajo tregoi se sot janë bërë plotë dy vite që ka nisur romancën me Anwar Hadid. Duke publikuar një imazh të tij ajo shkroi: “Urime, urime dy vjetorin, të dua”. Më pas ndau edhe një selfie me të.

Duket se Dua po e shijon kulmin e lumturisë bashkë me ‘shpirtin binjak’.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb