Albania

E pazakontë, u shpall i vdekur, 27-vjeçari ‘ringjallet’ gjatë autopsisë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku një 27-vjeçar, i shpallur i vdekur pas një aksidenti me motor, është zgjuar në sallën e operacionit, pak para se mjekët të fillonin autopsinë.

Sipas mediave të huaja ngjarja ka ndodhur në Karanataka dhe ishte mjeku që po përgatiste procedurën ai që vuri re lëvizjet e të riut.

Pas ekzaminimit të mëtejshëm, u konfirmua se 27-vjeçari ishte ende gjallë. Pacienti ndodhej fillimisht i shtruar në një spital privat, por kompania e sigurimeve pas “vdekjes”, kërkoi nga familja që të vendosej në një spital shtetëror dhe t’i bëhej autopsia.

h.b/dita

Football news:

Kane became the record holder for the most goals in the Premier League for players without a title, beating Fowler
Ancelotti's 2-2 win over Tottenham: One of Everton's best home games. The fate of entering the European Cup will be decided in the last game
Mourinho on Pogba's words about him: I don't care what he says. Not Interesting
Mourinho on Everton penalty: No comment. Having experience, I just laugh at such moments
Kane came out on the 7th place in the list of the best scorers of the Premier League. He has 164 goals
Yaya Toure sent Guardiola a letter of apology: I am waiting for a very long time for a response
Marcelino on the Spanish Cup: You can't win against Barca without suffering. They are used to winning finals