Albania

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

U largua nga emisioni për shkak të tij, Fationi bën deklaratën e papritur për Anën.

Moderatorja Bora Zemani njoftoi këtë të hënë se Ana e ka braktisur emisionin “Përputhen”.

Ana u largua që të premten, pas takimit të Melisës dhe Fationit dhe nuk dihet nëse ka ndërmend të kthehet sërish.

Javën e kaluar Ana u shfaq e prekur dhe e lënduar, duke refuzuar të flasë me stafin.

Por çka mendon Fationi lidhur me këtë situatë? Në episodin e sotëm ai u shpreh se Ana është një njeri i rëndësishëm për të.

“Ana është një person shumë i rëndësishëm, pavarësisht është me mua, s’është me mua, unë gjithmonë kam respektin ndaj asaj”, tha ai.

“Unë këtu nuk kam ardhur për Anën. Kam ardhur për të gjitha gocat, për t’i njohur të gjitha karakteret. Unë Anës as nuk i kam dhënë shpresa, as nuk më ka dhënë shpresa, përkundrazi. Jemi ftohur aq shumë me njëri-tjetrin, sa e kanë kuptuar të gjithë. Respektin e kam, gjithmonë e kam respektuar në maksimum. Unë nuk mund të ndruhem, dhe të mos dal me vajzat e tjera se mërzitet Ana dhe të mos jem unë Fationi”, u shpreh Fationi.

Football news:

The Premier League is trying to ban hugs on the field. In vain - they increase team cohesion at the biological level, help to read the fear of the enemy
Koeman on Puyol: Such players will always be missed. He was charismatic and responsible
Aubameyang will miss the match with Southampton due to family reasons
Koeman before Rayo: The Cup is the shortest path to the trophy, but it did not get easier because of the relegation of Real Madrid and Atletico
Messi and his family take French lessons. Why teach him to go to the City? Canal+ journalist about the forward at PSG
Johnson on Lampard's resignation: In the world of results, it doesn't matter who you are - Mr. Chelsea or not
Alexander Golovin: Kovac is a competent specialist. Excellent work with him