Albania

“Feston” ditëlindjen në dhomën e saj, moderatorja e njohur preket nga COVID-19

Arjola Shehu, moderatorja e njohur, sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera pasi ajo është e izoluar në dhomën e saj për shkak të CVID-19.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë moderatorja nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ku ka zbuluar se është infektuar dhe se i duhet të qëndrojë në shtëpinë e saj e mbyllur e rrjedhimisht duke mos e festuar ditëlindjen këtë herë.

Arjola ka treguar se shenjat e COVID-19 dhe gjithashtu thotë se kjo kohë e ka ndihmuar të kuptojë se cilët janë personat më të afërt dhe të rëndësishëm të cilëve i është mirënjohëse për çdo frymëmarrje.

Sigurisht, kjo ditëlindje për mua është ndryshe… e mbyllur në shtëpi prej disa ditësh… me temperaturë dhe pa mundësi për të dal jashtë dhomës sime  por kjo kohë vetëm, të bën të kuptosh se çfarë vërtetë ka rëndësi, kush është pranë teje, sa e rëndësishme është të jemi mirënjohës për çdo frymëmarrje! Gëzuar për mua! Me covid, por me shumë dashuri!  Mezi pres të kthehem pranë jush!”- shkruan moderatorja.

Football news:

Cherchesov congratulated Maradona on his 60th birthday: Human happiness, Diego!
Milan - the first club to have 3 players born after January 1, 1999 scored in a Europa League/Champions League match
Zenith is necessary to protect the Semak. He can become as much of a legend as Semin is to Loco. Sabitov about the coach of St. Petersburg
Morelos scored the 21st goal in European competition for Rangers, repeating Mccoist's record
Tottenham were the first Premier League clubs to lose in the European Cup season
Arsenal have not conceded at home for the first time since July 1. Goalkeeper Runarsson made his debut for the Londoners
Sandro Tonali: Milan on the crest of a wave. The Rossoneri shirt is pressing, but I'm getting in shape