ITALI

Wanda Nara, bashkëshortja e futbollistit të njohur argjentinas Mauro Icardi, ka pozuar nudo

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara është rikthyer në vëmendjen e mediave rozë, pasi ka postuar në rrjetet sociale disa pamje nga seti i ri fotografik që është duke zhvilluar.

Çka vlen për t’u përmendur është se bukuroshja ka pozuar totalisht nudo në këtë set dhe, menjëherë pas postimit në “Instagram”, ajo ka marrë mijëra pëlqime nga fansat dhe ndjekësit e saj.

Në një foto që ka postuar ajo shihet që ka hipur në një kal dhe është shtrirë mbi të nudo. Krahas fotos Wanda ka shkruar “Hap i Fortë”. Kjo nuk është hera e parë që Wanda poston foto nudo apo provokon audiencën me format e saj trupore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb