KOSOVE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat shpesh imazhe e video të ndryshme, duke njoftuar për më të rejat në jetë dhe karrierë. Këtë herë, e njëjta ka treguar se nëna e saj, ish-këngëtarja Syzana Istrefi i është nënshtruar një operacioni.

Siç raportohet, ajo kishte probleme në veshkë por që tani është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkaq, këtë e ka ndarë edhe Syzana në rrjetin social, Facebook, duke shkruar: “Nuk ka COVID. Gur në veshkë, shumë siklet por e madhja kaloj”.

Kujtojmë që Syzana kur ishte e re ka qenë këngëtare e njohur muzikës popullore, por që braktisi profesionin pas vdekjes së bashkëshortit të saj, Nezir Istrefit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb