Albania

Fotoja e Metës me kapuç, Kryemadhi ironizon portalin që e botoi: Është nga veshjet më moderne

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka komentuar foton e publikuar së fundmi ku Presidenti Ilir Meta shihet veshur me një bluzë me kapuç.

Foto u botua nga portali TemA, i cili tha se do botonte videon ku Meta takohej me persona në kërkim, por nuk e botoi atë.

E ftuar në TV Klan, Kryemadhi ironizoi publikimin duke thënë se veshjet me kapuç janë ato më modernet dhe se të rinjtë e LSI-së, sipas saj kërkojnë që t’i veshin më shpesh.

“Është bërë içik problem kjo puna e kapuçit. Në të gjitha takimet me të rinj hoodie me kapuç është një nga veshjet më moderne. Ne i kemi të kuqe. Biles, Sara e vogël që i themi ne thotë, o shefe të shkojmë dhe ne me hoodie,” – tha Kryemadhi. 

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude