Gazetarja Dorjana Bezat siguron ekskluzivisht për “BalkanWeb” fotot, që tregon momentin kur është ekzekutuar me breshëri plumbash 62-vjeçari Bujar Çela.

Në fotot e kamerave të sigurisë shihet momenti kur Çela sapo është qëlluar dhe ka rënë përtokë, duke ndërruar jetë në vend.

Njëra prej fotove tregon momentin kur Çela është i ulur në tavolinë, duke pirë kafe, ndërsa në tjetrën shihet momenti i rrëzimit të tij në tokë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb