Albania

Horoskopi, 04 mars 2021

Dashi
Dita duket se do të nisë nën shenjën e yjeve të mirë për ju, pasi nuk do të jetë aspak habi nëse ju mbërrin një ofertë mjaft interesante. Mbrëmje interesante në fushën sentimentale.

Demi
Ditë e re energji të reja. Mundohuni të përmbyni një fazë plot mëdyshje e hezitime nga e cila vetem keni humbur dhe tregohuni më të vendosur për të hedhur një hap. Mirë shëndeti.

Binjakët
Pritet një ditë pozitive në përgjithësi, edhe pse Hëna jo shumë pozitive bën që të jeni disi nervozë dha në raste të caktuara pak të shoqërueshëm. Duhet të jeni më të përqëndruar në punë.

Gaforrja
Energjitë nuk do t’ju mungojnë por ajo për të cilen keni shumë nevojë është qartësia e mendimeve, për arsye se shpesh bini në konfuzion. Më shumë vëmendje në drejtim të partnerit.

Luani
Me pak përpjekje mund të arrini objektivat që i keni vënë vetes, por do t’ju duhet të djerstini shumë për të bindur ata që nuk mund ta kenë humbur besimin te ju. Mirë shëndeti.

Virgjëresha
Nuk ju mungojnë aftësitë dhe cilësitë e mira, por vuani shumë mungesën e organizimit dhe nga ana tjetër, krenaria nuk ju le të ulni kokën e të kërkoni ndihmën e dikujt.

Peshorja
Sot pritet të jetë një ditë e mirë si në aspektin ekonomik-profesional ashtu edhe në atë sentimental. Ju këshillohet të jeni më konkretë në gjërat që kërkoni e më kërkues ndaj të tjerëve.

Akrepi
Dominimi i Afërditës në shenjë bën që sot te jeni të prirur nga çështjet që kanë të bëjnë me zemrën, por kjo nuk do t’ju pengojë të ndërmerrni veprime interesante edhe në planin ekonomik.

Shigjetari
Pritet një ditë disi e turbullt për ju, të paktën në pjesën e parë të saj, ndërsa me kalimin e orëve idete sa vijnë e kthjellohen dhe kjo ju ndihmon të gjeni veten. Interesante fusha sentimentale.

Bricjapi
Duke se pauza e fundjavës duhet t’ju ketë bërë mirë nga pikëpamja e gjendjes psiko-fizike, sepse sot pritet të jeni shumë të gjallë e aktive. Një këshillë: mos i lini punët për më vonë.

Ujori
Edhe për të lindurit e kësaj shenje është Hëna ajo që sjell pavendosmëri e ndoshta edhe nervozizëm, por ndikimi i Marsit bëhet edhe më i madh me kalimin e orëve dhe kjo ju bën më të vendosur.

Peshqit
Mos u merrni me vogëlsira sepse do të bini në një qerthull nga i cili e keni të vështirë të dilni. Hëna në fakt do t’ju japë energjinë e duhur dhe do të favorizojë dashurinë. Mirë shëndeti.

Football news:

Henderson on racism on social media: Who do you have to be to do this? Attacking dark-skinned people for perverse pleasure? I'm sick of this
Hugo Sanchez: Real Madrid need to find a way to sign Holand and Mbappe
Barcelona will extend the contracts with Puch and Mingesa until 2023. With Sergi Roberto has not yet agreed
The matches of Euro 2020 in Rome will be held with the audience. Guarantees were provided by 9 of the 12 cities
Ole Gunnar Solscher: Rashford has a bad leg. I will give him as much time as I can
Manchester United have replaced the banners at Old Trafford due to player complaints. They said that the partners merge on a red background
UEFA may cancel the away goal rule in extra-time