Albania

Horoskopi, 17 shtator 2018

Dashi

Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raporet ndërpersonale. Jeta juaj sentimentale premton momente të këndshme në mbrëmje.

Demi

Nga ana profesionale jeni bërë objekt bisede, gjë që ka bërë të jeni në qendër të vëmendjes të njerëzve të rëndëishëm, të cilët mund të bëjnë shumë për ju. Erosi në një fazë rritjeje.

Binjakët

Pritet një ditë jo edhe aq pozitive nga ana profesionale, por do të jetë shumë interesante nga ana sentimentale, sidomos në raportet me paertnerin. Kujdes nga të papriturat e kësaj dite.

Gaforrja

Duhet të merrni frymë të lehtësuar tani, pasi mosmarrëveshjet ndërmjet jush kanë marrë fund një herë e mirë. Ndërsa në planin e punës, një propozim i ri e joshës ju bën të mendoheni.

Luani

Me Hënën në një ditë ”jo”do të ndjeni përreth një nervozizëm dhe mos kënaqësi, por asgjë nga këto nuk do të arrijë të vërë në rrezik programet tuaja të ditës dhe projektet e ardhshme.

Virgjëresha

Hëna tek Marsi do të ndikojnë pozitivist gjatë ditës së sotme . Një ditë e mirë në planin afektiv dhe një ftesë e papritur do t’ju hapë rrugën për t’u futur në një ambient interesant të botës së artit.

Peshorja

Do të jeni të preferuarit e eprorëve, mund të fitoni edhe një shumë parash nëpërmjet një marëveshjeje biznesi, por kjo nuk do të thotë se kjo është një arsye e mirë për të harruar partnerin

Akrepi

Jo gjithçka shkon mirë në planin profesional lidhur me një projekt që ju e keni shumë për zemër. Ndoshta ka diçka për t’u modifikuar ose për t’u shtyrë për një herë tjetër. Kujdes raportet me partnerin.

Shigjetari

Duhet të tregoheni tolerantë dhe fleksibël në raportet me të tjerët, por në asnjë mënyrë me problemet që kanë të bëjnë me  punën. Mund  të detyroheni të modifikoni paksa planet tuaja.

Bricjapi

Hëna është në një orboitë shumë pozitiv për ju dhe dita bëhet menjëherë frenetike dhe e shndritshme. Do të keni një forcë shumë të madhe imponuese duke i bindur të tjerët për atë që doni.

Ujori

Mos kërkoni t’ua a hidhni të tjerëve sidomos njerëzve të familjes, sepse edhe hilet apo dredhitë e vogla, qoftë edhe me qëllim të mirë, mund të venë në krizë raportet. Më këmbëngulës në profesion.

Peshqit

Marsi që sapo ka filluar tranzitin në shenjën tuaj, ju jep energji, ritëm, reflekse të shpejta dhe aftësi për të komunikuar. Do të jeni të aftë të përpunoni projekte dhe t’i pasuroni me ide të reja dhe brilante.

Football news:

Pioli about 2:2 with Napoli: One point is a good result
Gattuso on Milan's penalty: the Rule needs to change. Jumping with your hands behind your back is another sport
Milan will offer 25 million euros for Celtic defender Ayer
Klopp on plans: Four years at Liverpool. After that, I want to do nothing for a year
Rogers Pro 1:4 with Bournemouth: Leicester play well only 45 minutes after the break
Inter and Roma are Interested in Garay
Liverpool want to sell Lovren, not let Him go as a free agent. Zenit are Interested in the player