Albania

Kamioni përplas për vdekje kalimtaren në Astir, trupi qëndron për disa minuta poshtë rrotave të mjetit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë në kryeqytet.

Një grua është shtypur nga një kamion në zonën e Astirit.

Sipas informacioneve të para nga vendngjarja mësohet se ka humbur jetën një grua rreth 60 vjeç.

Gruaja e moshuar është shtypur nga një automjet i tonazhit të rëndë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.2, për veprime të metejshme hetimore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Njoftimi:

Me datë 26.02.2021, rreth orës 12:00, në hyrje të rrugës “Abedin Rexha” mjeti me drejtues shtetasin P. Rr., 43 vjeç, ka aksidentuar një shtetase këmbësore, ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeçe, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr.2, për veprime të metejshme hetimore.Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

j.l./ dita

Football news:

Di Maria about Bayern: PSG passed the best team of last season
Conceicau on departure from Chelsea: I am proud of the Porto players. We played a fantastic game
Flick will accept the offer to lead the German national team. Matteus about the Bayern coach
Keylor Navas has never lost in the Champions League in a two-legged match in which he played
Mbappe dancing on the table 🕺 Watch as PSG celebrate their semi-final exit with passion
Pochettino on reaching the semi-finals: It's all down to the PSG players. I missed the adrenaline
Manuel Neuer: Bayern should have played better in Munich. We missed a lot of chances