Albania

Konkurentët e “Përputhen” në delir, kërkojnë 6 mijë euro për një story

Përputhen është padyshim një nga format më të ndjekura aktualisht. Personazhet e këtij spektakli janë kthyer shumë shpejt në të preferuarit e publikut. Një ndër ta është edhe Juli që ndiqet pafund në rrjetet sociale.  Ai u bë pjesë e emisionit pak muaj më parë dhe mori vëmendjen e të gjithëve pasi tha se kishte jetuar në shpellë. Juli është shumë i ndjekur në rrjete sociale, ku duket se po nxjerr fitime maksimale.

Faqja “Përputhen Demaskime” në Instagram ka publikuar një foto që pretendohet të jetë bërë mes konkurrentit dhe një biznesi. Ai ka kërkuar 6000 Euro për një postim në InstaStory, duke u shprehur se e sheh gjithë Shqipëria.

Football news:

Juventus painted the club's logo in rainbow colors as a sign of support for LGBT people
Tottenham can buy Aarons for 30 million pounds. Manchester United and Everton are also in contention for a defender
Brighton refused to sell White to Arsenal for 40 million pounds, but the clubs are in talks
Lineker on the possible choice of England's opponent in the playoffs: If you are afraid to play with France or Germany, you will not win the tournament
Milan, thank you for everything. Chalhanoglu said goodbye to the club, moving to Inter
Inter announced the transfer of Chalhanoglu. Contract - until 2024
Enrique on leaving the Spanish national team: Are you kidding? I'm thinking about extending my contract