Albania

Loredana dhe Mozzik bëhen sërish prindër, zbulohet gjinia e bebit

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Ka qenë vetë reperja, e cila me anë të një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur lajmin se familja e tyre është shtuar.

Ajo ka publikuar një foto pranë foshnjës së porsalindur, duke i zbuluar dhe gjininë. Dyshja janë bërë prindër të një djali. Loredana e ka shoqëruar foton me emojin e familjes me dy fëmijë (djalë dhe vajzë)

Pak kohë më parë në rrjet u përfol se ajo ishte shtatzënë, mirëpo gjithçka mbeti në kuadrin e aludimeve deri më sot.

Reperja e ka mbajtur shtatzëninë të fshehtë për 9 muaj, ashtu si dhe lindjen e bebit. Ajo nuk është shfaqur askund me barkun e rrumbullakosur, por kjo nuk është diçka e re. Njëjtë si Loredana, edhe Tuna e fshehu shtatzëninë e saj. Vetëm pak ditë më parë ajo njoftoi se është bërë sërish me djalë.

Football news:

Trippier on the England team: As a team, we are not afraid of anyone
Barcelona will not announce the signing of a new contract with Messi while the striker plays at the Copa America
Hames accused the coaching staff of Colombia of disrespect after being excluded from the squad for the Copa America
FA on England players taking a knee: This is a protest against discrimination, injustice and inequality
Inter doctor: Eriksen had no problems with us or at Tottenham. In Italy, this is controlled very strictly
Cancelo has tested positive for coronavirus, Dalot will replace him in the Portuguese national team
Eriksen spoke with the players of the Danish national team today, he is in a stable condition. The players received psychological help