Albania

“Më çmende ore Carlo”! Debate mes analistëve, Gjekmarkaj: Partitë e vogla janë kamikaze të qeverisë, në fund vetëvriten. Bollino: Shpifje zyrtare

Bollino: “Fake news është në partinë tuaj, kjo është shpifje zyrtare, unë jam thjesht një gazetar”.

Debate pati edhe mes këtij të fundit dhe gazetarit Enton Abilekaj.

Hila: Po Thurja pse nuk qenka e paguar nga PD nëse flasim kështu?

Abilekaj: Po se PD nuk i intereson. Pastaj Thurja ka vite që është. OSHEE ka marrë me qira shtëpinë e Topallit, çfarë tregon kjo pra.

Hila: Topalli s’ka nevojë, se ka mjaft.

Bollino: Po atëherë nëse është kështu një zyrë të PD në Vlorë, e ka marrë me qira nga një trafikant, ca domethënë kjo që ai i financon Bashën?

Abilekaj: Ore Karlo se më çmende, ajo zyrë nga OSHEE është marrë muajt e fundit me qira. Mos i krahaso gjërat me PD.

Bollino: Po kështu i bie që Rama bën korrupsion me kontrata, blen një parti politike sipas kësaj që thua ti.

Football news:

Kane became the record holder for the most goals in the Premier League for players without a title, beating Fowler
Ancelotti's 2-2 win over Tottenham: One of Everton's best home games. The fate of entering the European Cup will be decided in the last game
Mourinho on Pogba's words about him: I don't care what he says. Not Interesting
Mourinho on Everton penalty: No comment. Having experience, I just laugh at such moments
Kane came out on the 7th place in the list of the best scorers of the Premier League. He has 164 goals
Yaya Toure sent Guardiola a letter of apology: I am waiting for a very long time for a response
Marcelino on the Spanish Cup: You can't win against Barca without suffering. They are used to winning finals