Albania

Mediumi boshnjak: Biondina e parezistueshme Megi Ndokaj

Mediat e huaja nuk po ndalin së raportuari për bukuritë shqiptare.

Pos Rita Orës, Bebe Rexhës, Dua Lipës e Era Istrefit, ballinat e mediave rozë ndërkombëtare po i pushtojnë edhe disa bukuroshet më pak të njohura.

Së fundit, portali boshnjak klix.ba i ka kushtuar një artikull edhe një biondine që shqiptare që vepron përtej oqeanit atlantik.

Bëhet fjalë për Megi Ndokajn, e cila është fotomodel shqiptare, moderatore televizive dhe balerinë profesionale, shkruan mediumi i lartcekur

Ajo ka lindur në Tiranë, kryeqytetin e Shqipërisë, ndërsa adresa e fundit e saj ishte Manhattan, New Yorku.

Ajo ka studiuar artin e skenës dhe koreografinë në Tiranë ndërsa tani është student njujorkeze.

Më poshtë keni galerinë e imazheve që ka përzgjedhur mediumi për të prezantuar para lexuesve shqiptaren e bukur. /Telegrafi/

Football news:

Thibaut Courtois: to take the title, you have to suffer. It is not easy to win every match
Antonio Conte: I will not hesitate before leaving if Inter are not happy with what I am doing
Diego Godin: Inter will do everything to keep second place. Now we need to think about how to catch up with Juventus
Harry Maguire: Manchester United want to fight for trophies
Zidane on the victory over Granada: real suffered as a team. Two more games, we haven't won La Liga yet
Real have won 11 games with a minimum score in La Liga for the first time in 11 years
Akinfenwa after Wycombe's exit to the championship: the Only person who can charge me even more is Klopp