SHBA

Melania Trump ka dekoruar për herë të fundit Shtëpinë e Bardhë përpara se bashkëshorti i saj, Donald Trump të lërë zyrën në 20 janar.

Mëngjesin e 30 nëntorit Melania falenderoi të gjithë ata që e ndihmuan për dekorimin e shtëpisë duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkrepura pranë pemëve gjigante.

“Së bashku ne festojmë këtë tokë që jemi krenarë ta quajmë shtëpi”-shkroi Zonja e parë e Amerikës krah fotove. Ndjekësit e kanë përgëzuar shumë Melaninë për guston e saj dhe mënyrën si e ka dekoruar edhe këtë vit Shtëpinë e Bardhë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb