Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e ripërsëritur të mjekut Tritan Kalo për të përdorur maskat.

Sipas Kalos maska është masa e vetme për të ruajtur veten dhe të tjerët nga COVID-19. Kurse ministrja thotë se është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e tij.

STATUSI NGA OGERTA MANASTIRLIU

🔴#COVID19
😷 Vendose maskën🙏🏼 Është mënyra më e mirë për të frenuar përhapjen e virusit!
#RuajVeten #RuajTëTjerët

#RespektoniRregullat

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb