Albania

Nëna 53 vjeç fiton një pasuri të tërë duke u zhveshur me vajzën 21-vjeçare para kamerave

Një nënë është bashkuar me vajzën e saj dhe fitojnë 2700 dollarë në javë me punën që bëjnë. Nëna Jessie Jo Richardson, 53 vjeç ka punuar për filma me pullë të kuqe për 13 vite. Por gjërat morën një kthesë të papritur kur vajza e saj 21-vjeçare Achante tha se kishte dëshirë të përfshihej tek e njëjta punë që bënte e ëma.

Ato kanë hapur një llogari të përbashkët në “OnlyFans” dhe fitojnë një pasuri të madhe vetëm për disa orë punë në javë. Mamaja është shprehur se partnerët e të dyjave janë mbështetës për punën që bëjnë dhe nuk kanë marrë asnjëherë asnjë koment negativ.

Edhe pse Achante ishte nervoz në fillim, mamaja e saj i dha besim dhe e mësoi si të zhvishej në mënyrë joshëse. Achante është shprehur për revistën Closer:

“Njerëzit mund të mendojnë se është e çuditshme, por ne gjithmonë kemi qenë shumë të afërta. Ajo është mami im, pse duhet të jetë e çuditshme që ajo të më shohë duke u zhveshur? 

Nëna e dinte që unë bëj foto me shumë pak rroba në trup, kështu që unë mund të fitoja para nga kjo gjë dhe ajo kishte të drejtë. E dua punën që unë bëj.”

Jessie iu fut këtij profesioni pasi kishe nevojë që të siguronte jetesën. Ajo ishte e detyruar të mbijetonte vetëm me 30 paund dhe ushqimin që linin fëmijët e saj në pjatë. Kur fotot e saj u pëlqyen aq shumë në Twitter ajo filloi të punonte dhe të paguhej 340 £ në ditë.

“Unë kam qenë gjithmonë e hapur me fëmijët dhe nuk do ta bëja një punë të tillë nëse ata nuk do ishin dakort”, është shprehur Jessie.

Të gjitha paratë që ajo fiton, po i kursen për të ardhmen e fëmijëve, pasi djali i saj Romario, 23 vjeç ka probleme shëndetësore dhe nuk mund të jetojë vetëm. Profesioni si një modele erotike i hapi shumë dyer asaj pasi hapi një faqe “OnlyFans” për të ekspozuar hiret e saj.

Nënë e bijë, pozojnë me të brendshme seksi dhe rroba joshëse për foto dhe video. Ato kanë refuzuar të puthen në buzë, por për prekjen fizike nuk e kanë problem.

Jessie thotë se ajo e mbështet plotësisht vajzën e saj nëse vendos ta vazhdojë më tej dhe bëhet pjesë në industrinë e filmave për të rritur.

Football news:

Aston Villa forward Watkins was the first after Arshavin to score 4 goals for Liverpool in a season
Leeds scored 2 goals and scored 2 goals. Man City have 29 shots and 1 goal
Guardiola on the defeat to Leeds: Man City played a very good match. We played solidly, although we made mistakes on the counterattack
Marcelo Bielsa: A City win would be a fair result. It was not me who beat Guardiola, but the players
Man City have 11 points left in 6 matches to become champions of England
Man City lost for the first time in 6 matches. The team was in the majority for the entire 2nd half
Schuster on his favorite clasico: My first one is that we beat Real Madrid. Then I enjoyed playing in the clasico for Madrid