Albania

PD: Shqipëria dështoi sepse u mor peng nga Rama, ka ardhur koha për ndryshim

Me anë të një reagimi në rrjetet sociale, Partia Demokratike shprehet se Shqipëria dështoi sepse u mor peng nga Rama.

Në reagimin e PD-së thuhet se ka ardhur koha për ndryshim, duke shtuar se së bashku do ta sjellim këtë ndryshim e se më 25 prill, Shqipëria do të fitojë.

Postimi i Partisë Demokratike të Shqipërisë:

Rama që dështoi për 8 vjet me radhë dhe e la Shqipërinë në vendnumëro, nuk mund të sjellë ndryshimin që i duhet vendit tonë për të dalë nga kriza ku ai e zhyti.

Ndërkohë që vendet rreth nesh ia dolën të përparojnë, Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama. Ka ardhur koha për ndryshim. Ne së bashku do ta sjellim këtë ndryshim dhe me 25 prill Shqipëria do të fitojë!

h.b/dita

Football news:

Gonzalo Higuain: Messi and Ronaldo felt they could rely on me. I understood that they liked it
Henderson on racism on social media: Who do you have to be to do this? Attacking dark-skinned people for perverse pleasure? I'm sick of this
Hugo Sanchez: Real Madrid need to find a way to sign Holand and Mbappe
Barcelona will extend the contracts with Puch and Mingesa until 2023. With Sergi Roberto has not yet agreed
The matches of Euro 2020 in Rome will be held with the audience. Guarantees were provided by 9 of the 12 cities
Ole Gunnar Solscher: Rashford has a bad leg. I will give him as much time as I can
Manchester United have replaced the banners at Old Trafford due to player complaints. They said that the partners merge on a red background