Babai i Dua Lipas, Dukagjin Lipa ka komentuar nëpërmjet Instagram mbresat që i la vizita në Tiranë.

Familja Lipa takuan kryeministrin Rama, kryebashkiakun Veliaj dhe ambasadoren amerikane Yuri Kim, por më shumë përshtypje Dukagjinit duket se i ka lënë vizita në rezidencën mbretërore të Shqipërisë.

Dukagjin Lipa falenderon të afërmit e tij u ndjenë pjesë e familjes shqiptare.

STATUSI NGA DUKAGJIN LIPA

Vizita në Rezidencën Mbretërore Shqiptare me Kryeministrin shqiptar Z. Edi Rama ishte një përvojë e mirë. Faleminderit shumë që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes suaj.

Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb