Albania

Pesë muaj pas infektimit nga Covid-19, Eni Koçi tregon pasojat që po i vuan ende

Këngëtarja, Eni Koçi para pak kohësh zbuloi se kishte kaluar covid-19 dhe nuk kishte patur ndonjë shqetësim.

Mirëpo duket se poblemet më të mëdha ajo po i kalon tani pas infektimit. Së fundmi ajo ka treguar se edhe pse kanë kaluar 5 muaj nga periudha e infektimit asaj nuk i është kthyer shija dhe nuhatja.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar covid-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam 5 muaj që pres të më kthehet dhe asgjë. E vetmja gjë që ndjej është një shije tmerrësisht e keqe e ndonjë ushqimi”, -ka treguar këngëtarja për ndjekësit e saj.

Gjithashtu Eni ka publikuar në Instastory  dy foto ushqimesh teksa shpreson që ti shijojë sado pak dhe mos ndjejë më shijen e keqe.

“Po më vijnë shumë mesazhe dhe e shoh që paska shumë persona me të njëjtin hall. Halli im kryesor nuk është mungesa e erësapo shijes por fakti që ndjej një shije dhe erë të keqe në çdo gjë. Tani dëshira ime është që të mos ndjej fare as shije as erë që të mund të konsumoj ndonje ushqim normal. Për kthimin në normalitet nuk po pretendoj”

Football news:

Alaba wants to play in midfield at a new club. This condition he put forward to Real Madrid and PSG
Leonardo: A decision on Mbappe's contract will be made soon. We also talk to Neymar, it's a pleasure to deal with him
Eric Bailly: If you ask me: Messi or Ronaldo?, I will say: Ramos. One of the best in the history of football
The head of Kick It Out Toxic masculinity in football is the problem. Some consider it normal to lash out at the family after the defeat of their team
Gladbach held off Pep's attack, but City's game without the ball is power. A bonus was the Bernard - he played as Gundogan
City have a lot of money to buy a lot of incredible players. Guardiola joked about the reasons for the winning streak
First, Zidane famously outsmarted Gasperini with a no-striker scheme. And then there was a deletion-and confused the plans of both teams