TIRANË

Policia e Tiranës njofton se ka gjetur një granatë dore të ç’aktivizuar në zonën e Laprakës.

Sipas policisë, granata duke qenë e ç’aktivizuar, nuk përbënte problem.

Granata u mor nga ana e forcave xheniere, pa shkaktuar probleme.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës 18:05, në Laprakë, në një shkurre është gjetur një granatë dore e vjetër,  e ç’aktivizuar.

Granata është marrë nga forcat xheniere pa asnjë problem.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb