Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në të shumtën e rasteve zgjedh që të postojë fotografi me personalitete të ndryshme të politikës, ngjarjeve të ndryshme apo të aktivitetit të tij politik.

Mirëpo, këtë herë duket se postimi i tij duket se është krejt ndryshe.

Meta ka postuar fotografi me qenin e tij, ndërsa dixhiturë të fotos ka vënë thjesht: “Me Charlin”.

“Me Charlin”, shkruan Meta, në një foto që duket që i përshtatet sezonit veror, në të cilin ndodhemi.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb