Albania

Presidenti Meta vijon me tone të ashpra: S’më qajnë fëmijët për bukë, por këta kanë 20 vjet që bëjnë p****

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka vijuar të flasë tepër i tensionuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonë e Lirë.

Pasi moderatori i emisionit e pyeti se për çfarë e bën të gjithën këtë, pasi në moshën që ka nuk mund të thotë se nuk ka më ambicje politike dhe se do vetëm që Shqipëria të futet në Europë.

Kaq mjaftoi që Meta të rëndonte sërish gjuhën e tij duke u shprehur:

“Po për këtë popull mor e bëj, për t’i hequr këta oligarkë që kanë 20 vite që bëjnë p****ë në këtë vend.

Po pse mor për çfarë ta bëj? Mua s’më qajnë fëmijët për bukë në shtëpi. Jemi fundi i botës,” tha Meta.

e.sh/Dita

Football news:

Maradona's son said goodbye to his father: You will never die, because I will love you until my last breath
Jose Mourinho: Chelsea have an amazing squad. Can play Mendy or the most expensive goalkeeper in the history of the Premier League
Andrea Pirlo: Ronaldo is a bit tired after so many games. We agreed that he will rest
Maradona's manager: Diego didn't want to live anymore. He allowed himself to die
Eder Sarabia: I hope Barcelona will once again be the team that made us enjoy football like no other
Maradona is a major figure in the life of Director Paolo Sorrentino. He believes that Diego saved his life, and calls the Argentine his guide to the world of art
Barca presidential candidate farre: I want Messi to become the honorary President of the club. He will stay