Albania

Reperi italian i kushton një këngë ‘të nxehtë’ Rita Orës: “Dua atë, vetëm atë”

Shpërndaj:

rita-ora-kirmizi-halida-nefes-kesti--11233763

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Ajo po vazhdon me sukses të sjell këngë të reja dhe të mbajë koncerte anembanë globit. Së fundi ajo argëtoi publikun shqiptar të Tiranës ndërsa sot do të performojë para fansave italian.

E nga kjo e fundit ka ardhur edhe një këngë e re, e cila i dedikohet këngëtares sonë shqiptare.
Reperi Richario ka publikuar këngën më të re që i kushtohet asaj dhe është titulluar sipas emrit të saj – “Rita Ora”. Madje, ‘Rita Ora’ konsiderohet edhe si një ndër këngët me përmbajtje ‘të nxehta’.

Ndërkohë, këngëtarja e “Girls”, sonte pritet të jetë e pranishme para fansave të qytetit të Veronës.


Football news:

Baros will end his career at the end of the season
Pogba and Brunu were injured when they collided in training. The Bournemouth game is in question (Daily Mail)
Ex-President of Barca Gaspar: Messi has a few more years to be the best player in the world
Morata scored a double for Atletico for the first time since March last year
Rummenigge on Tiago: there have been no Contacts with Liverpool, but he wants something new
Rivaldo on Messi in Juve: The world will boom. The Duo of Lionel and Ronaldo will go down in history
Atletico Interrupts the penalty for the second match in a row. Morata converted an 11-yard shot from the 2nd attempt