Albania

Rossonerët transferojnë yllin e Interit

Nuk ka qetësi në Milano: Rossonerët transferojnë yllin e Interit.

Inter është gjendur në një pozitë të vështirë për shkak se Milan mund të transferojë futbollistin e saj me parametra 0 gjatë kësaj vere.

Bëhet fjalë për Danilo D’Ambrosio i cili ka një kontratë që skadon këtë verë dhe me gjithë ata futbollistë që Inter ka për të rinovuar ky i fundit ka mbetur jashtë vëmendjes së skuadrës.

Corriere dello Sport raporton që ai do transferohet me parametra 0 tek rivalët e qytetit në qoftë se një rinovim nuk do të arrihet javëve të ardhshme.

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude