Albania

Sabiani realizon tatuazhin e veçantë dedikuar vajzës së tij, Keisit

Keisi Medini është një nga vajzat më të komentuara të showbizit.Ajo fillimisht tërhoqi vëmendje për pamjen e jashtme, ndërsa më vonë u identifikua edhe për zërin e veçantë.

Mirëpo, ajo njihet prej kohësh si vajza e këngëtarit shumë të pëlqyer nga publiku, Sabiani. Keisi është pika e dobët e babit dhe ky i fundit e tregon në çdo rast.

Këngëtari ka realizuar një tatuazh dedikuar të bijës. Në krahun e tij, këngëtari ka realizuar gjysmën e portretit të së bijës, bashkuar me gjysmën e fytyrës së një luaneshe.

Football news:

Bayern are Interested in Anthony from Ajax and Gakpo from PSV. The first one costs 32 million euros, the second-25-30 million
Koeman about Depay's 1st goal for Barca in a friendly match: Memphis played well, he is important for us
Julian Nagelsmann: Other clubs not from Germany have more money for transfers than Bayern
Kane believes that Tottenham will sell him in the summer to earn funds for investing in the team
Pavel Nedved: Ronaldo will stay at Juventus. Dybala's agent will be in Turin next week
Wijnaldum about Liverpool fans: Sometimes I felt that I was not appreciated and loved enough
Nagelsmann, pig, get lost in Munich-1860. About 20 fans insulted the coach of Bayern