Albania

Sara e kap ‘mat’ Ledrin duke xhiruar një vajzë në plazh, ky është reagimi i saj

Çifti janë duke shijuar pushimet në Dubai.

Dhe nga atje nuk po iu mungojnë postimet në rrjetet sociale derisa po argëtojnë edhe ndjekësit e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ledri Vula ka publikuar një video i cili shfaqet duke xhiruar një vajzë në plazh teksa aty shihet edhe Sara e cila e sheh e nervozuar.

Videoja e publikua u shpërnda edhe në Instagram nga fansat e dyshes.

Theksojmë se, e pranishme në pushimet e tyre është edhe vajza, Poemë Blu.

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude