Albania

“Shehrezadja” po bëhet nënë për herë të tretë, por ka nevojë për ndihmën e grave

“Shehrezadja” do të bëhet nënë për herë të tretë dhe po kërkon ndihmën e grave për diçka.

Aktorja Berguzar Korel do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë.

Ishte vetë Berguzar, e njohur si “Shehrezade”, që njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël.

Në një postim në Instagram ditën e sotme ajo ka kërkuar ndihmën e nënave për të mësuar gjininë.

Aktorja ka treguar se ndjekësit e saj i thonë se tiparet i kanë ndryshuar dhe prandaj mund të jetë në pritje të një vajze ndërkohë vetë ajo ka parë dhe kalendarin kinez për të mësuar gjininë, por nuk ia ka dalë dot.

“A jeni këtu motrat e mia zemërgjera që gjithmonë mbështeteni në të dhëna shkencore për të parashikuar gjininë? Lexoj komente të tilla: ‘E ke vajzë’, ‘Këtë herë me siguri është vajzë se fytyra të ka ndryshuar’, ‘Je bërë e shëmtuar, nuk ishe kështu kur linde djemtë’. Dhe qëndrimi im ndaj këtyre fakteve shkencore është ‘Epo ishalla shpresojmë’. Gjithashtu kishim një problem me kalendarin kinez. Meqë ra fjala, po pyes nënat që kanë vajza, a do të kthehet hunda ime si më parë? Thjesht po pyes se na shtohet dhe një shpenzim jo për gjë”-shkruan aktorja.

Football news:

Fantastic story of a surfer from Australia: he won bronze after a severe skull injury (he couldn't even walk)
Aguero underwent a course of stem cell treatment to restore the cartilage of the knee joint
Mills on Varane at Manchester United: I'm not sure that he will be like van Dijk or Dias. There are 6 difficult matches in La Liga, not counting the Champions League
Memphis Depay: I don't care if they call me a rebel. Suarez won a lot not because he is the nicest person on the field
Barca will not have to register Messi as a newcomer. He will be able to work at the training camp without signing a contract
Petkovic headed Bordeaux. He worked with the Swiss national team since 2014
Chelsea may include Zouma in the deal with Sevilla for Kunde