Albania

Shumë qytetarë në rrjete sociale shpallin vdekjen e këngëtares Madonna, e ngatërruan me legjendën e futbollit Maradona

Vdekja e legjendës së futbollit Maradona është ngatërruar nga shumë përdorues të rrjetit social Twitter, me këngëtaren Madonna.

Shumë persona kanë postuar në profilet e tyre mesazhe ngushëllimi me foton e këngëtares duke përhapur dhe shumë deba gjatë ditës së djeshme

Sakaq, nga ana e saj, këngëtarja nuk ka reaguar mbi këto postime dhe komente mbi “vdekjen” e saj.

Kujtojmë se Diego Maradona ndërroi jetë ditën e djeshme në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak dhe ky lajm bëri bujë në të gjithë botën pasi futbolli humbi një ikonë.

h.b/dita

Football news:

Brother Chalova moved to the Serbian Subotica
Barcelona will not sign Garcia in the winter due to financial problems
Rodgers on the draw with Everton: It was unlucky that Leicester did not score the second goal
Ancelotti on 1-1 with Leicester: I don't remember Hames scoring with a right before
Andrea Pirlo: In my 1st season at Juve, we were behind Milan, but we took the title. Everything depends on us
The judge made two mistakes. De Gea was pushed and there was no foul on our cancelled-out goal. Solskjaer on the loss to Sheffield
Maguire on the defeat to Sheffield Wednesday: We gave the opponent two goals, we didn't play at the level we expected