Albania

Super lojtari i thotë PO Milanit

Dalot i vendosur për të qëndruar tek Milan.

Mbrojtësi i djathtë i Manchester United, Diogo Dalot është i vendosur për të qëndruar tek Milan të paktën edhe për një sezon tjetër, raporton Tuttomercatoweb.

22 vjeçari ka impresionuar me paraqitjet e tij në sezonin 2020-2021 dhe Rossonerët po shpresojnë që të kenë shërbimet e tij të paktën edhe për një sezon tjetër.

Milan dhe Dalot tashmë janë në pritje të një përgjigje nga skuadra e Manchester United, me të cilin ai ka një kontratë deri në vitin 2023.

Football news:

Yuriy Semin: Shevchenko has a lot of trump cards to lead the European top club
Flick about Muller and Hummels: There is no age at which players will be excluded from the national team
Beckham's Inter Miami broke a series of 7 matches without a win. Higuain made a double
Head of the UAF National Teams Committee Markevich: I don't know if Shevchenko is leaving the national team. He is on vacation
Man City will not be able to sign Kane after the transfer of Grealish. The club does not have such money (MEN)
16-year-old Borussia forward Mukoko wanted to end his career because of talk about his age
Laporta visited the location of Barca in Germany and greeted the players