Albania

Tea i lë gojëhapur të gjithë, shfaqet në krahët e gazetarit të njohur

Tea dhe gazetari i njohur shqiptar kapen në momente in’time.

Ish-protagonistja e programit të dashurisë “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka kohë që është duke qëndruar në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj private është duke u komentuar edhe më shumë, qysh nga ndarja me Beartin, me të cilin u njoh në këtë emision të dashurisë.

Mirëpo, tani është duke qarkulluar në medie një fotografi tjetër ku shihet Tea bashkë me gazetarin shqiptar, Enea Protopapa.

Edhe pse Tea nuk ka reaguar ndaj këtyre lajmeve, kjo foto e publikuar nga ish-konkurrenti Fation Kuçari flet shumë.

Football news:

Glick after 1:1 with Spain: For Poland, the Euro is just beginning
Muller-Gozensu after 4-2 with Portugal: No wonder you only ran for 60 minutes. You are playing in Italy
Spain will be in the play-offs, I'm sure. Alba about the Euro
Mendieta about 1:1 with Poland: Spain acted very monotonously
Lewandowski about 1:1 with Spain: Our plan worked. Poland will not be the favorite in the game against Sweden
Pau Torres: Spain will do everything to reach the next round of the Euro. You need to believe in yourself
Enrique pro 1:1 with Poland: I expected more superiority from Spain. No one said that it would be easy