Albania

Vështirë se ndokush gatuan pite më të mira se të Leonorës

Kush i bën pitet më të shijshme se të Leonorës?

Leonora Jakupi e ka dëshmuar disa herë se nuk është e zonja vetëm në muzikë.

Këngëtarja vlerësohet si një nga më të mirat që ka skena e muzikës shqipe, por edhe si një grua me shumë cilësi të tjera, shkruan “Kosovarja”.

Ajo pëlqehet nga publiku edhe për stilin unik që ka, paraqitjet e saj gjithmonë të qëlluara dhe pozitiviten që ndan me të tjerët.

Vajza nga Drenica e dëshmoi se përpos të gjitha këtyre, ajo është e zonja edhe në kuzhinë dhe di të përgatisë pite për merak.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të Instagramit një foto ku shihet duke përgatitur pite dhe ka pyetur “Kush eshte per pite?”.

E kush nuk do të donte të provonte pite nga duart e Leonorës?!

Football news:

The more the fly spins in the web, the more entangled it becomes. Here is how Belarusian officials and coaches persuaded the athlete to go home
Ronaldinho on Messi's victory at the Copa America: This is the only thing that he lacked. I am very happy for him
Mikel Arteta: Jaka stays. He is a key Arsenal player
Parti injured his ankle in a friendly game with Chelsea. Arsenal midfielder will be examined tomorrow
Umtiti agrees to leave Barca, but only to a club from the Champions League or claiming the title
Sassuolo is ready to give Locatelli to Juve on loan for 5 million euros with an obligation to buy out at least 30 million
Sofia Pozdnyakova: It's more fun with the audience, the excitement wakes up. But we do not have such a popular sport as football or figure skating. We are used to it