Albania

Vodhi një portofol, policia arrestoi 31-vjeçarin në Shkup

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar, se sot ka arrestuar një 31-vjeçar nga Shkupi, pasi në bulevardin “Aradhet partizane” në Shkup kishte vjedhur një portofol nga një grua.

“Më 17.04.2021, rreth orës 11:00 në bulevardin “Aradhet partizan” në Shkup është arrestuar F.D.(31) nga Shkupi, për një kohë të shkurtër pasi paraprakisht u denoncua se në bulevardin “Aradhet partizane” kishte vjedhur portofol nga D.T. Paratë janë gjetur dhe do t’i kthehen të dëmtuarës, kurse kundër D.T. do të parashtrohet masë përkatëse”, njoftojnë nga MPB-ja./TV21

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude