Albania

Xhaka ndryshon pamjen në evropian, bashkëshortja e tij shokohet kur e sheh në kamerë

Granit Xhaka ndodhet me Përfaqësuesen e Zvicrës në Kampionatin Evropian, ku tanimë ka zhvilluar ndeshjen e parë.

Kapiteni i helvetikëve për momentin ndodhet në Romë ku po përgatitet për ndeshjen e radhës ndaj Italisë.

Por ai ka befasuar të gjithë me pamjen e re, pasi ka ndryshuar krejtësisht ngjyrën e flokëve.

Xhaka është bërë biond dhe me të ndryshuar pamjen ka vendosur ta befasojë bashkëshorten e tij Leonitën.

Mesfushori i Arsenalit ka thirrur me kamerë në ‘Facetime’ Leonitën derisa ajo është shokuar nga pamja e tij e re.

Gjithsesi Xhaka ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit e tij në rrjete sociale befasinë që i bëri Leonitës.

Football news:

Bayern are Interested in Anthony from Ajax and Gakpo from PSV. The first one costs 32 million euros, the second-25-30 million
Koeman about Depay's 1st goal for Barca in a friendly match: Memphis played well, he is important for us
Julian Nagelsmann: Other clubs not from Germany have more money for transfers than Bayern
Kane believes that Tottenham will sell him in the summer to earn funds for investing in the team
Pavel Nedved: Ronaldo will stay at Juventus. Dybala's agent will be in Turin next week
Wijnaldum about Liverpool fans: Sometimes I felt that I was not appreciated and loved enough
Nagelsmann, pig, get lost in Munich-1860. About 20 fans insulted the coach of Bayern