Albania

Xhirimet e këngës zyrtare të Botërorit 2018, Era Istrefi në krah të Ronaldinhos

Shpërndaj:

live-it-up-nicky-jam-feat-will-smith-era-istrefi-2018-fifa-world-cup-russia-official-audio-youtube-thumbnail-636x358-470x265

Është një prej imazheve zyrtare me këngë e Botërorit të këtij viti në Rusi. Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ndodhet për xhirimet e klipit të saj më të ri të këngës “Live It Up” që është kënga zyrtare e Botërorit “Rusia 2018”.

Era bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam është parë në xhirime të këtij klipi por si duket, Ronaldinhos, legjendës së Brazilit, i ka pëlqyer qtë jetë shumë afër këngëtares kosovare. “Një selfie legjendare”, shkruan Era në Instagram.

Pas publikimit të këngës, Era, Will Smith dhe Nicky Jam pritet që të lancojnë edhe videoklipin ndërsa këngëtarja kosovare pritet që të udhëtojë për Rusi në hapjen zyrtare të kampionatit edhe pse ende nuk dihet a do të pajiset me vizë nga autoritetet ruse. “Live it Up” në versionin audio ka për 10 ditë mbi 14 milionë shikime.

era-ronaldhinjo


Football news:

Lampard on 3-0 with Watford: a dry Win at home, three goals scored-Chelsea played very well
Pulisic on 3-0 with Watford: Chelsea needed this win. We are confident that we can get into the top 4
Rebic scored 9 goals for Milan in 11 Serie A matches
Mikel Arteta: getting Arsenal into the Champions League seemed impossible a few weeks ago
Бав Bayern won the gold double in Germany for the 13th time
Neuer provided an assist in the German Cup final with Bayer
Sarri about 4:1 with Torino: Juve had a false sense of security after a couple of goals