Bosnia and Herzegovina

SVI SU SE HVATALI ZA GLAVU: Italija bruji o promašaju karijere Džekinog suigrača, niko ne vjeruje da je ovo moguće… (VIDEO)

-Ovo je stvarno neugodno. Profesionalni nogometaš ovo ne propušta, neki su od komentara na društvenim mrežama.

Inter iz Milana pretrpio je treći uzastopni poraz u Serie A izgubivši na svom terenu od Fiorentine s 0:1 (0:0). Jedini pogodak postigao je Giacomo Bonaventura u 53. minuti kada je najbrže reagirao na odbijenu loptu nakon što je Onana odbranio udarac Cabrala.

No, Italija bruji o promašajima belgijskog reprezentativca Romelua Lukakua na toj utakmici.

Suigrač Edina Džeke je na utakmici imao niz nevjerovatnih promašaja, a izdvojili smo onaj u 49. minuti susreta kada je promašio loptu pred praznim golom.