Cyprus

Hasan Sarpten: "4'lü koalisyon olmadı belki bu kez 3'lü olur"

Hasan Sarpten: "4'lü koalisyon olmadı belki bu kez 3'lü olur"

Muhalefet partilerinin yaptığı ortak açıklamayı örnek gösteren Hasan Sarpten, "4'lü olmadı belki bu kez 3'lü olur ve koltuk sevdalısı kuklalara geçit verilmez" paylaşımı ile dikkat çekti.

Hasan Sarpten: "4'lü koalisyon olmadı belki bu kez 3'lü olur"

Biyologlar Derneği eski Başkanı Hasan Sarpten, bugün CTP, HP ve TDP'nin meclisin açılmaması nedeniyle yaptığı ortak açıklamayı işaret ederek, "Bu tablonun çok önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

Sarpten sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Toplumu hızla yok oluşa sürükleyen AKP iktidarının ülkemizdeki iş birlikçi ortağı hükümete karşı muhalefet partilerinin farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak mücadele sergilemesi kaçınılmazdır" dedi.

4'lü koalisyonun olmadığını anımsatan Sarpten, "Belki bu kez 3'lü olur ve koltuk sevdalısı kuklalara geçit verilmez" sözleriyle dikkat çekti.

Sarpten'in paylaşımı şöyle:

"Bu tablo çok önemli diye düşünüyorum. Toplumu hızla yok oluşa sürükleyen AKP iktidarının ülkemizdeki iş birlikçi ortağı hükümete karşı muhalefet partilerinin farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak mücadele sergilemesi kaçınılmazdır. 4'lü olmadı belki bu kez 3'lü olur ve koltuk sevdalısı kuklalara geçit verilmez!"

Football news:

Neymar has extended his contract with PSG until 2025
Zidane on Hazard laughing after Chelsea: Eden apologized, he didn't mean to offend anyone. This is in the past
Juventus refused to sell de Ligt to Chelsea and Barca. The offers came about 10 days ago
Real Madrid, Barcelona and Juve sent letters to 7 Super League clubs and threaten them with legal consequences for withdrawing from the tournament
Julen Lopetegui: Zidane is the perfect coach for Real Madrid. His work speaks for itself
Hazard will be hard to convince to leave Real Madrid. He receives 15 million euros, his contract is valid for another 3 years
Neymar will receive 30 million euros a year under a new contract with PSG