Cyprus

HP’li Yusuf Avcıoğlu’ndan Özdil Nami’ye 'takoz' benzetmesi

Kıbrıs Postası - SOSYAL MEDYA

HP’li KIB-TEK Yönetim Kurulu Asbaşkanı Yusuf Avcıoğlu, CTP Milletvekili Özdil Nami’nın ‘Halkın Partisi’ne güvenmiyorum’ şeklinde açıklamalarını eleştirerek, “Dörtlü hükümet döneminde, Hükümet Protokolü’nde yazmasına rağmen, bizzat ilgili Bakan olarak yatırımların önündeki en büyük takoz olduğunuzu kimse unutmadı” ifadelerini kullandı.

Avcıoğlu, “Hükümet protokolüne uygun hareket etseydiniz, eleştiriden kaynaklı unutamayacağınız anılarınız da olmazdı. Suçu başkalarında aramadan önce Hükümet Protokolünü neden uygulamadığınızı açıklasaydınız keşke...” dedi.

Avcıoğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Eski Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami bugün katıldığı bir TV programında HP'ye güvenmediğini, dörtlü hükümet döneminde de yaşadıklarını unutmadığını dile getirmiş. Biz de size güvene güvene bir hal olmuştuk oysaki... Dörtlü Hükümet döneminde, Hükümet Protokolünde yazmasına rağmen, bizzat ilgili Bakan olarak yatırımların önündeki en büyük takoz olduğunuzu kimse unutmadı. Hükümet protokolüne uygun hareket etseydiniz, eleştiriden kaynaklı ‘unutamayacağınız anılarınız’ da olmazdı. Suçu başkalarında aramadan önce Hükümet Protokolünü neden uygulamadığınızı açıklasaydınız keşke.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Football news:

Solskjaer parked the bus at Anfield, as Mourinho did. Ins about the match Liverpool - Manchester United
Liverpool dominated the first half-hour but did not exploit Pogba's weaknesses. Manchester United leveled the game and had the best moments
Inter will change the logo and name for the 113th anniversary of the club in March
Jorge Valdano: With Ronaldo gone, Real Madrid are missing a goal for the match. Now there are no goalscorers
The decision on the period of suspension of Messi will be made on Tuesday
Vidal on the Juve logo kiss: It was a demonstration of love for Chiellini
Jurgen Klopp: The most important thing for Liverpool is to get into the Champions League. This season is a difficult fight for the top 4